Привітання від селищного голови Олександра Ткача з Всеукраїнським днем бібліотек!

Дата: 30.09.2021 09:43

Шановні бібліотекарі Меджибізької територіальної громади!

30 вересня в Україні відзначається Всеукраїнський день бібліотек. Це свято символізує глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури.

Бібліотека завжди була збирачем, хранителем і дослідником творів друку - пам’яток писемності, а її служителі - вірними зберігачами і популяризаторами духовної спадщини поколінь. Діяльність бібліотек нашої громади - багатогранна, а праця бібліотекарів – клопітка, складна і надзвичайно потрібна. Тут працюють наполегливі, відповідальні, освічені, самовіддані, уважні, чуйні та доброзичливі люди, справжні фахівці в галузі інформації, спеціалісти у сфері культури.

Щиро дякую Вам, дорогі друзі, за вашу благородну просвітницьку діяльність, за розвиток суспільної культури! Впевнений, що Ваш високий професіоналізм і творче ставлення до справи й надалі будуть допомагати людям отримувати корисні знання та розвивати свій духовний і культурний потенціал.

Бажаю Вам міцного здоров’я, енергії, добробуту та злагоди у сім’ях, невпинного творчого пошуку і вдячних читачів!

З повагою - селищний голова Олександр ТКАЧ