Меджибізька громада

Хмельницька область Хмельницький район

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади керівника Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Меджибізької селищної ради»

Дата: 01.10.2021 15:29
Кількість переглядів: 659

Фото без опису

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

 

Оголошується проведення конкурсу на заміщення вакантної посади керівника Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Меджибізької селищної ради»

Правові підстави проведення конкурсу: конкурс проводиться відповідно до Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 р. № 1094 (далі - Порядок), п.1 рішення Меджибізької селищної ради від 10.09.2021 № 1-16/2021 «Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади керівника Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Меджибізької селищної ради».

Назва підприємства: Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги Меджибізької селищної ради .

Юридичне та фактичне місцезнаходження: 31532, Хмельницька область, Хмельницький район район, с. Требухівці, вул. Пирогова 1/1

Основні напрямки діяльності підприємства: надання первинної та інших видів медичної допомоги та здійснення управління медичним обслуговуванням населення, а також вжиття заходів з профілактики захворювань населення та підтримки громадського здоров’я. 

Статут комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Меджибізької селищної ради затверджено рішенням Меджибізької селищної ради селищної ради від 28 січня 2021 року № 7-7/2021.

(ознайомитися із Статутом можна за посиланням:

https://medzhybizka-gromada.gov.ua/docs/608618/

Структура підприємства:

АЗПСМ с. Требухівці, АЗПСМ с. Голосків, ФАП с. Лисогірка, ФП сіл Ставниця, Головчинці, Шрубків, Западинці, Волосівці, Митківці, Ярославка, Русанівці

Інформація по кількості штатів

Кількість штатних посад

1

Керівний склад

3,0

2

Середній медперсонал

19,50

3

Спеціалісти

5,0

4

Молодший медперсонал

4,0

5

Інші

15,75

 

Загальна чисельність всього:

 

47,25

 

Фінансове забезпечення закладу здійснюється за рахунок коштів Національної служби здоров'я України (оплата за надані медичні послуги), місцевого бюджету та інших джерел не заборонених законодавством.

Документи для участі у конкурсі приймаються з 01 жовтня 2021 року по 18 жовтня 2021 року включно за адресою: 31530, Хмельницька область, Хмельницький район, смт Меджибіж, вулиця Пушкіна, 5.

Телефон та адреса електронної пошти для довідок: 0686215632, urichnui@gmail.com

 Для участі у конкурсі особа подає особисто або надсилає поштою конкурсній комісії у визначений в оголошенні строк  документи :

1) копію паспорта громадянина України;

2) письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади за формою згідно з додатком 1;

3) резюме у довільній формі;

4) автобіографію;

5) копію (копії) документа (документів) про освіту, науковий ступінь, вчене звання, кваліфікаційну категорію, підвищення кваліфікації, які підтверджують відповідність претендента кваліфікаційним вимогам до керівника закладу охорони здоров’я, а також копію трудової книжки або інших документів, що підтверджують досвід роботи;

6) згоду на обробку персональних даних згідно з додатком 2;

7) конкурсну пропозицію обсягом не більше 15 сторінок друкованого тексту в паперовій та електронній формі;

8) довідку МВС про відсутність судимості;

9) медичні довідки про стан здоров’я, щодо перебування особи на обліку у психоневрологічному та наркологічному закладі охорони здоров’я за формами, затвердженими МОЗ;

10) попередження стосовно встановлених Законом України «Про запобігання корупції» вимог та обмежень, підписане претендентом на посаду, за формою згідно з додатком 3;

11) заяву про відсутність у діях особи конфлікту інтересів згідно із додатком 4;

12) підтвердження подання декларації особи уповноваженої на виклонання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік (відповідно до а.1 ч. 3 ст 45 ЗУ “Про запобігання корупції”).

Документи, крім заяви про участь у конкурсі, подаються в запечатаному вигляді.

Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, може подавати додаткові документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації та інші).

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент.

Претендент не допускається до участі в конкурсі у разі:

неподання ним необхідних документів;

його невідповідності встановленим комісією вимогам до претендентів та конкурсних пропозицій;

наявності у претендента незнятої або непогашеної в установленому законом порядку судимості, заборони займати відповідні посади або провадити певні види діяльності;

наявності судового рішення, яке набрало законної сили, за яким претендент визнаний винним у вчиненні корупційного правопорушення або правопорушення, пов’язаного з корупцією.

Вимоги до претендентів:

Претендент має відповідати кваліфікаційним вимогам, що визначені в Випуску 78 Охорона здоров'я Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників

Умови оплати праці керівника закладу:

За виконання обов’язків Керівнику нараховується заробітна плата в межах фонду оплати праці виходячи з установлених:

посадового окладу, визначеного за відповідним тарифним розрядом Єдиної тарифної сітки;

підвищень посадового окладу (за наявність кваліфікаційної категорії, за роботу у шкідливих та важких умовах);

надбавок (за вислугу років, високі досягнення у праці, почесне звання тощо);

доплат (за науковий ступінь тощо);

премії, розміри якої залежать від особистого внеску в загальні результати роботи закладу та яка встановлюється відповідно до положення про преміювання за погодженням з Органом управління майном;

матеріальної допомоги, у тому числі на оздоровлення, у сумі не більше ніж один посадовий оклад на рік, крім матеріальної допомоги на поховання.

Преміювання Керівника, встановлення йому надбавок і доплат до посадового окладу, надання матеріальної допомоги здійснюються за рішенням Органу управління майном у разі відсутності заборгованості із заробітної плати працівникам закладу, за спожиті комунальні послуги та з платежів до державного і місцевих бюджетів у межах затвердженого фонду оплати праці.

Дата і місце проведення конкурсу:

Інформацію про дату проведення конкурсу буде оприлюднено на сайті селищної ради та повідомлено претендентів додатково.

Місце проведення конкурсу за адресою: 31532, Хмельницька область, Хмельницький район, с Требухівці, вулиця Довжанська,21а зал засідань Меджибізької селищної ради.

 

Оголошення та додатки
 


 


 


 


 


 


 


 


 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь