ЩИРІ ВІТАННЯ З НАГОДИ 90-РІЧЧЯ

Дата: 04.10.2021 11:20

30 вересня 2021 року свій 90-літній ювілей відзначила жителька села Шрубків Нікітіна Ніна Іванівна.

Привітати іменинницю з нагоди такої поважної дати завітали керуюча справами виконавчого комітету Меджибізької селищної ради Тетяна Нігрей, голова організації ветеранів Летичівської та Меджибізької громад Галина Чекерда, староста сіл Шрубків, Западинці, Ставниця Махлай Людмила Миколаївна, кореспондент громадсько-політичного видання «Летичівська газета» Олександр Змієвський та голова ветеранської ради села Шрубків Надія Гонта.
 Ювілярці подякували за невтомну працю, вручили грамоту-вітання та побажали міцного здоров’я, бадьорості, добра, щастя, Божого благословення, довголіття і всіх земних благ.

Прийміть найщиріші вітання з Днем народження від усіх жителів територіальної громади. Нехай доля дарує Вам ще багато щасливих років у здоров’ї та мирі!

Фото без опису    Фото без опису