Подаруй дитині свято!

Дата: 04.10.2021 14:20

Під таким гаслом за сприянням Хмельницької обласної державної адміністрації обласний центр соціальних служб спільно із соціальними партнерами проводить благодійну акцію для дітей пільгових категорій та дітей, родини яких опинились у складних життєвих обставинах.

Меджибізький центр надання соціальних послуг приєднався до цієї акції!

В рамках акції, 2 жовтня 2021 року, молодша школа Голосківського ліцею Меджибізької селищної ради відвідала першу локацію - Хмельницький академічний обласний театр ляльок, Хмельницький обласний художній музей та Хмельницьку обласну бібліотеку для дітей ім. Т.Г.Шевченка. Також, відвідали ігровий майданчик у парку ім. Т.Г.Шевченка.

Щиро дякуємо Хмельницькій обласній державній адміністрації та обласному центру соціальних служб за організацію такої чудової акції!

Під час поїздки діти гарно відпочили та отримали багато позитивних вражень та емоцій. Маємо надію, що й інші діти нашої громади долучаться до цієї акції та відвідають цікаві місця!