Привітання від селищного голови Олександра Ткача з Днем захисника України, Днем Українського козацтва, Днем Покрови Пресвятої Богородиці

Дата: 13.10.2021 14:39

Шановні захисники України, ветерани, учасники АТО!

Прийміть найщиріші вітання з Днем захисника України, яке відзначається у нашій державі водночас із Днем Українського козацтва!

День захисника України – це справжнє свято мужності й самовідданості. Це – Ваше свято, шановні учасники АТО, ветерани Другої світової війни, військовослужбовці, воїни запасу, батьки та матері солдатів, волонтери.

Це свято кожного, хто в той чи інший час віддавав і продовжує віддавати свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави. Це свято мужності та відданості, вірності, сили, честі, що є запорукою миру і щасливого майбутнього нашої рідної землі, нашого народу.

Сердечно бажаємо Вам щастя, радості, добра та наснаги на успішні починання на користь Вітчизни. Нехай єднає нас незгасне світло віри і допомагає високе покровительство Пресвятої Богородиці.

Традиційно, День захисника України, День Українського козацтва ми – українці відзначаємо у святий день Покрови Пресвятої Богородиці – Покровительки Української держави.

Українці завжди жили за християнськими цінностями та зі святою вірою у серці. Тому цей день символізує зв’язок поколінь, невмирущість героїчних традицій нашого народу і дарує упевненість, що все в нашій Батьківщині буде добре. Бо над нами – захист Покрови, Діви Марії, Матері Божої.

Тож, нехай охороняє Богородиця кожного УКРАЇНЦЯ – від малого до великого, від козачка до козака.

Божого всім благословення, міцного здоров’я, родинного затишку, сили, завзяття і єдності на життєвому шляху!

З повагою – селищний голова Олександр ТКАЧ