Режим роботи Хмельницької обласної служби зайнятості

Дата: 19.10.2021 14:05

Незважаючи на введення карантину та встановлення обмежувальних заходів з метою захисту здоров’я громадян, Хмельницька обласна служба зайнятості продовжує працювати в звичному режимі.

На дистанційний режим обслуговування перейшла лише Чемеровецька районна філія Хмельницького обласного центру зайнятості.

Нагадуємо! На період карантину прийом громадян у центрах зайнятості відбувається з певними обмеженнями, а саме:

• відвідувачі мають перебувати у приміщенні центру зайнятості в одягнених засобах індивідуального захисту;
  • під час перебування у приміщенні центру зайнятості відвідувачі мають дотримуватися соціальної дистанції не менше 1,5 метра;
  • працівники центру зайнятості можуть обмежувати чисельність осіб, які одночасно перебувають у приміщенні центру зайнятості.

Зверніть увагу! Громадяни, які виявили намір отримати статус безробітного, подають відповідні заяви двома способами:

- особисто, під час відвідування центру зайнятості;

- через портал державних послуг «Дія».

Покрокову інструкцію щодо особливостей реєстрації та обслуговування зареєстрованих безробітних у період карантину читайте за посиланням: https://cutt.ly/5z3aiQY.

Контактні номера телефонів центрів зайнятості та філій у Хмельницькій області у лінку: https://cutt.ly/blUnWhB.

Для отримання додаткової інформації звертайтеся за телефонами гарячої лінії Хмельницького обласного центру зайнятості: (0382) 76-46-42, 65-06-06.

Відділ інформаційної роботи

Хмельницький обласний центр зайнятості