Відбулось чергове засідання виконавчого комітету Меджибізької селищної ради

Дата: 22.10.2021 13:43

21 жовтня відбулося засідання виконавчого комітету Меджибізької селищної ради, яке провів селищний голова Олександр Ткач за участю 19 членів виконкому. Під час роботи було розглянуто 19 питань.

Коротко про головне:

Змінено та присвоєно адреси житловим будинкам та надано дозвіл на встановлення тимчасової споруди підприємницької діяльності

Заслухано звіт про виконання бюджету Меджибізької селищної ради за 9 місяців 2021 року

Заслухано звіт директора дитячо-юнацької спортивної школи Меджибізької селищної ради                  с. Голосків.

Затверджено План заходів до Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, План заходів з підготовки та відзначення Дня гідності та свободи  та плану заходів щодо відзначення Дня пам’яті  жертв голодоморів.

Внесено зміни до рішення виконавчого комітету від 18 серпня 2021 року № 9/2021 Про надання  дозволу на виготовлення проектно - кошторисної документації на «Реконструкцію мереж вуличного освітлення по вул. Миру, Зелена, Лісова, Ясногірська, Калинівка в с. Ярославка Летичівського району, Хмельницької області»

Внесено зміни до рішення виконавчого комітету від 18 серпня 2021 року № 10/2021 Про надання  дозволу  на виготовлення проектно - кошторисної документації на «Реконструкцію мереж вуличного освітлення по вул. Вишнева, Затишна, Набережна, Садова, Калинівка в с. Ярославка Летичівського району, Хмельницької області»

Надано дозвіл на зрізку  зелених насаджень на території Меджибізької селищної ради

Детально з прийнятими рішеннями можна ознайомитися на офіційному сайті Меджибізької селищної ради у розділі «Нормативна база» - «Рішення виконавчого комітету»!