Відбулося навчання з розвитку інвестиційної привабливості українських регіонів та стандартів обслуговування іноземних інвесторів

Дата: 25.10.2021 16:31

В рамках проекту «Підтримка розвитку підприємництва та конкурентоспроможності українських регіонів», який реалізовуватиметься в Україні протягом 2021-2023 р.р. Мiнiстерством Фондів і Регіональної політики Республіки Польща та співфінансується програмою Польської Допомоги задля розвитку Міністерства Закордонних справ Республіки Польща, відбувся навчальний захід з розвитку інвестиційної привабливості українських регіонів та стандартів обслуговування іноземних інвесторів. Навчання проводили експерти Польської Агенції Інвестицій і Торгівлі.

Від Меджибізької територіальної громади взяла участь у заході начальник відділу економічного розвитку та інвестицій Аліна Готфрід/

У рамках навчання експерти Моніка Здроєк і Евеліна Бадзяк розповіли про вирішальні фактори, що впливають на привабливість інвестиційної пропозиції, маркетинг та стандарти, а також, основні перешкоди у міжкультуральній комунікації, і їх вплив на перемовини. Разом із польськими колегами, досвідом промоції та роботи з інвесторами поділилися і колеги з Агенція розвитку Хмельницького та громад області.

Інформує відділ економічного розвитку та інвестицій