Відбулось засідання колегії ОДА

Дата: 30.10.2021 21:17

Фото без описуФото без опису

26 жовтня 2021 р. відбулось розширене засідання колегії в облдержадміністрації. Провів засідання перший заступник голови ОДА Сергій Тюрін. До участі в обговоренні долучилися заступник голови ОДА Володимир Білик, голова обласної ради Віолета Лабазюк, голови РДА, очільники територіальних громад, керівники окремих територіальних підрозділів ЦОВВ.

Під час засдання розглядались такі питання:

1. Про стан та перспективи розвитку агропромислового комплексу Хмельницької області.
  2. Про стан надання соціальних послуг у територіальних громадах області.
  3. Про стан забезпечення пріоритетного права дитини на сімейне виховання, розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
  4. Про створення на території області підрозділів місцевих пожежних команд, добровільних формувань та центрів безпеки.

До засідання колегії долучились представники від Меджибізької територіальної громади начальники відділів Меджибізької селищної ради Аліна Готфрід, Лалі Штаманетян, Володимир Насобков та Олена Пасічник.