Вітаємо з Днем автомобіліста та дорожника

Дата: 31.10.2021 10:37

Шановні автомобілісти та працівники автомобільного транспорту та дорожнього господарства!

Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем автомобіліста та дорожника, яке ми святкуємо 31 жовтня 2021 року. Це свято професіоналів і автолюбителів, всіх, від кого залежить комфорт та безпека пасажирів, своєчасність здійснення перевезень.

Від Вашої майстерності та якості роботи дорожників, які забезпечують будівництво та ремонт доріг, залежить своєчасність перевезень та безпека пасажирів. Автотранспортні шляхи є тими незамінними артеріями, що пов’язують наш край з іншими регіонами нашої держави та країнами – сусідами.

Вітаю всіх, хто вірний професійному обов’язку, трудиться на автобусах, вантажному та легковому транспорті. Ви керуєте різними машинами, але всі ви – на одному шляху. Ваша завзята та відповідальна праця викликає заслужену повагу.

Щиро бажаю всім Вам міцного здоров’я, сімейного благополуччя, подальшої успішної та безаварійної роботи, невичерпної енергії, нових досягнень, яскравих емоцій, зеленого світла на автошляхах. Нехай усі ваші дороги  ведуть до успіху.

З повагою селищний голова Олександр Ткач!