Відбулась дев’ятнадцята чергова сесія VIII скликання Меджибізької селищної  ради

Дата: 03.11.2021 09:21

Фото без описуВідповідно до ст. 42 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламенту Меджибізької селищної  ради, 02 листопада 2021 року під головуванням селищного голови Олександра ТКАЧА відбулася дев’ятнадцята чергова сесія VIII скликання Меджибізької селищної  ради.

У роботі сесії взяли участь 13 депутатів, начальники відділів виконкому селищної ради, старости населених пунктів громади.

Усі винесені питання були ретельно розглянуті та обговорені на засіданнях депутатських постійних комісій, які відбулись 29 жовтня.

Коротко про головне:

Затверджено  звіт про хід і результати  виконання  селищного бюджету за 9 місяців  2021 року.

Внесено зміни до селищного бюджету на 2021рік.

Доповіла начальник відділу фінансів  І. Ткачук

Встановлено мінімальну вартість місячної оренди одного квадратного метра загальної площі нерухомого майна фізичних осіб, що надається в оренду на території Меджибізької селищної територіальної громади на 2022 рік.

Доповіла начальник відділу економічного розвитку та інвестицій  А. Готфрід

Затверджено звіт  директора Дитячо-юнацької  спортивної школи Меджибізької  селищної ради  за 2020-2021 рік.

Доповів директор  ДЮСШ   Ю. Мельник

Затверджено заступника селищного голови.

Доповів селищний голова О. Ткач

Надано одноразову матеріальну  допомогу учасникам бойових дій та на лікування.

Доповіла секретар селищної ради  В. Бацевич

У ході сесії прийнято ряд рішень, які стосуються затвердження документації із землеустрою та надання земельної ділянки у власність, надання дозволів на розроблення документів землеустрою та інше.

Доповіла начальник відділу земельних відносин  В. Духневич

Щодо питань внесених у порядок денний дев’ятнадцятої сесії селищної ради постійною комісією з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг:

Передано комунальне майно (нежитлові приміщення) в оперативне  управління «Центр первинної медико-санітарної допомоги Меджибізької селищної ради».

Передано комунальне майно на праві господарського відання КП "Добробут" Меджибізької селищної ради.

Передано комунальне майно в оперативне  управління "Меджибізькому центру надання  соціальних послуг".