Як у Меджибізькій громаді відсвяткували День соціального працівника

Дата: 08.11.2021 13:50

Одна із важливих сфер, є сфера соціальна, напрямки діяльності, якої спрямовані на забезпечення соціального захисту та надання державних гарантій, підтримки найвразливіших категорій громадян. Завдяки людям, які обрали професію соціальний працівник, на професійному рівні надається допомога тим, хто найбільше її потребує.

Щоб на державному рівні відзначити тих, хто обрав безкорисливе служіння громаді, піклуючись про людей, щорічно у першу неділю листопада встановлено відповідним урядовим рішенням професійне свято – День працівника соціальної сфери.

Так, 5 листопада, з нагоди професійного свята відбулись урочистості. Традиційно до комунальної установи «Меджибізький центр надання соціальних послуг» відзначити професійне свято гостинно запрошено працівників соціальної сфери: Меджибізького центру надання соціальних послуг, сектору з питань соціального захисту населення та служби у справах дітей.

День працівника соціальної сфери України був створений, щоб виявити повагу до людей, завдяки яким виконуються соціальні програми в країні. Крім того, працівники соціальної сфери: виявляють отримувачів соціальних послуг та ведуть їх облік; здійснюють заходи щодо запобігання потраплянню у складні життєві обставини осіб та сімей; надають особам, які постраждали вичерпну інформацію про їх права та можливість отримання допомоги; приносять підопічним продукти, господарчі товари, ліки, оформляють субсидії, передають показники, проводять оплату за комірне.

Винуватців свята теплими словами вітали керівництво громади. «Цей день – чудова нагода висловити вдячність тим, хто обрав таку потрібну і благородну сферу діяльності, як соціальний захист населення нашого краю. З цієї нагоди прийміть щирі побажання міцного здоров'я, особистого щастя, мудрості й високого професіоналізму! Нехай множаться Ваші добрі вчинки, здійснюються найкращі плани та задуми, а служіння обраній справі, чуйність та щедрість приносять Вам людську шану та повагу!", - відзначив заступник селищного голови Сергій Лук’янчук та нагородив грамотами Меджибізької селищної ради представників соціальної сфери громади за високий професіоналізм, багаторічну плідну роботу та вагомий внесок у виконанні покладених на них завдань.

Також, завітали привітати працівниць відділення соціальної допомоги старости населених пунктів Меджибізької громади.

Фото без опису   Фото без описуФото без опису   Фото без опису

Працівники соціальної сфери змістовно й радісно відзначили своє професійне свято. За ним почнуться будні. Ці самі люди, що приймали теплі вітання від керівництва, опікуватимуться одинокими старенькими, сиротами, інвалідами, призначатимуть державні пенсії, субсидії та інші соціальні виплати. Без цих людей значна частина українців вважала б себе покинутими. Адже цивілізованою і демократичною може себе назвати лише та держава, в якій турбуються про кожного, хто потрапляє в скрутні обставини й потребує допомоги та підтримки. Та, в якій злагоджено й ефективно працює соціальна сфера.

Залишається побажати працівникам соціальної сфери, щоб множились добрі вчинки, здійснювались найкращі плани та задуми, а служіння обраній справі приносило добру славу. Щиро дякуємо за самовіддану працю, низький уклін вам! Миру, щастя і добра!