Вітання від селищного голови Олександра ТКАЧА з Днем працівників культури та майстрів народного мистецтва

Дата: 09.11.2021 08:27

Шановні працівники культури, майстри народного мистецтва, аматори сцени, які за покликанням серця присвячують своє дозвілля мистецтву, збагачуючи культуру та зберігаючи традиції нашої громади!

Прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання з нагоди професійного свята!

Національна культура має давні коріння, її цінності неповторні. Українцям є чим пишатися, а культурне різноманіття й можливості творчого потенціалу нашої держави практично невичерпні. Саме працівникам культури випала почесна місія – формувати духовність, почуття національної гідності, взаєморозуміння у суспільстві, об'єднувати українців навколо спільних цінностей та ідеалів.

Не зважаючи на досить непростий час і виклики, що сьогодні постали перед сферою культури, всі ви своєю самовідданою працею та силою духу засвідчуєте повагу й любов до животворних джерел народного мистецтва, звеличуєте рідну Україну, примножуєте її творчі досягнення та духовні скарби.

Всім працівникам культури, майстрам народної творчості та аматорам сцени Меджибізької територіальної громади бажаємо здоров’я, успіхів у професійній діяльності, невичерпної енергії, незгасного прагнення до самовдосконалення, творчої наснаги, мистецьких досягнень та здобутків на благо відродження, розвитку та збереження духовних надбань нашої громади та країни.

Як кажуть, кожен народ існує доти, доки живе його культура!

З повагою – селищний голова Олександр ТКАЧ