Відбулось чергове засідання виконавчого комітету Меджибізької селищної ради

Дата: 19.11.2021 16:01

17 листопада відбулося засідання виконавчого комітету Меджибізької селищної ради, яке провела керуюча справами виконавчого комітету Тетяна Нігрей за участю 21 члена виконкому. Під час роботи було розглянуто 18 питань.

Коротко про головне:

Затверджено План заходів з підготовки та відзначення Дня місцевого самоврядування та Дня Збройних Сил України.

(Доповідач: К. ГЛЯДЧЕНКО)

Заслухано та подано на затвердження на сесії звіт директора комунальної установи «Меджибізька дитяча школа мистецтв(школа естетичного виховання) Меджибізької селищної ради.

(Доповідач: Л.КОЗКО)

Погоджено статут громадського формування з охорони громадського порядку "Мисливці Меджибізької громади"

Введено в дію рішення конкурсної комісії щодо визначення переможця з конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Меджибізької селищної ради.

(Доповідач: М. ГЕРАСІМОВА)

Завершено діяльність тендерного комітету.

(Доповідач: Л. ОСІПІШИНА)

Взято на квартирний облік дитину-сироту.

(Доповідач: Т. НІГРЕЙ)

Розглянуто та подано на затвердження на сесії проект програми «Піклування Меджибізької селищної ради на 2022-2025 роки).

(Доповідач: І. ТКАЧУК)

Надано дозвіл на виготовлення проектно - кошторисної документації на «Капітальний ремонт будівлі (утеплення фасаду) Требуховецької ЗОШ І-ІІІ ступенів за адресою: Україна, Хмельницька область, с. Требухівці, вул. Гагаріна,1» .

(Доповідач: С. ЛУК’ЯНЧУК)

Надано дозвіл на виготовлення проектно - кошторисної документації на «Реконструкцію мереж вуличного освітлення по вул. 8 Березня,  вул. Дачна, пров. Дачний в смт Меджибіж, Хмельницького району Хмельницької області».

Надано дозвіл на виготовлення проектно - кошторисної документації на «Реконструкцію мереж вуличного освітлення по вул. Чкалова,  пров. Чкалова, вул. Слобіцька, вул.Кринична в смт Меджибіж, Хмельницького району Хмельницької області».

Надано дозвіл на зрізку  зелених насаджень на території Меджибізької селищної ради.

(Доповідач: В . ГЕРМАНЕНКО)

Змінено та присвоєно  адреси житловим будинкам.

(Доповідач: С. БАЙДАЦЬКА)

Детально з прийнятими рішеннями можна ознайомитись на офіційному сайті Меджибізької селищної ради у розділі «Нормативна база» - «Рішення виконавчого комітету»!