День Гідності та Свободи відзначили у Меджибізькій громаді

Дата: 21.11.2021 16:25

21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи. Це - свято встановлене з метою затвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також, віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які за часів Помаранчевої Революції та Революції Гідності постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави.

Фото без опису   Фото без опису

Меджибізька громада також долучилась до відзначення цього свята. У заході взяли участь воїни АТО/ООС, селищний голова, працівники Меджибізької селищної ради та всі небайдужі жителі громади.

Фото без опису   Фото без опису

Фото без опису   Фото без опису

Пам’ять героїв, які ціною власного життя пробудили у свого народу почуття патріотизму і гідності, вшанували квітами та хвилиною мовчання біля пам’ятного знаку імені героїв АТО.

Фото без опису   Фото без опису

День Гідності та Свободи – це не лише про черговий день на календарі України. Це свідчить про зміну свідомості українців, про їхні принципи та прагнення кращого майбутнього. Це є підтвердженням того, що попри різні особисті погляди, українці вміють об’єднуватися для того, аби відстояти основні цінності!