Увага! Збирається благодійна допомога, яка буде доставлена нашим землякам у зону ООС 25 листопада

Дата: 23.11.2021 14:04

Шановні жителі Меджибізької громади, до вашої уваги!

Благодійний фонд «Волонтери Летичівщини» з 2014 року надавав допомогу воїнам АТО, які безпосередньо зверталися в волонтерський центр, також, було неодноразово організовано доставку необхідного спорядження та продуктів у військові частини Донецької та Луганської областей.

З метою дієвої допомоги захисникам України, зокрема, нашим землякам, що знаходяться в зоні ООС, де є потреба в таких речах: буржуйки, обігрівачі ,  цвяхи, скоби, заступи, сокири, колуни великі, мішки, брезент, плівка міцна для маскування, укріплення бліндажів (можна банери), ліки (особливо протизастудні, противірусні, будь-які продукти харчування в зв’язку з тим, що ми  підтримуємо не лише бійців ЗСУ, а й добровольчих підрозділів (олія, смалець, сало, консерви, крупи, борошно, спеції,  консервація, макарони, цукор, мед, солодощі, овочі, фрукти, м’ясо, хлібобулочні вироби  та інші), чай, кава, засоби для миття та гігієни, теплі шкарпетки, рукавиці, термобілизна, невеликі  подушки,  светри, ковдри, пледи, килими для утеплення бліндажів, глибокі тарілки, великі кружки, виделки, ложки, дитячі малюнки, листи, плакати, обереги, домашні смаколики.

Просимо Вас по можливості надати посильну фінансову чи матеріальну благодійну допомогу, яка буде скерована по призначенню, і буде доставлена нашим землякам у зону ООС, зокрема, волонтерським екіпажем, який лаштується в чергову поїздку 25 листопада 2021 року.

Благодійний фонд «Волонтери Летичівщини»

31500, Хмельницька обл., смт. Летичів, вул. 50-річчя Жовтня, 14,  моб. тел. 0979858137 ЕДРПОУ 39725549, ПАТ «Приватбанк», МФО 315405, Р/Р 093154050000026002052423609

№ картки Приватбанку 5168 7574 1604 0014 волонтер Користіна Г.О.(м.т.0988103721)