Рейд щодо дотримання протипожежної безпеки

Дата: 02.12.2021 08:40

Нещодавно на Хмельниччині в результаті пожежі, яка виникла у житловому будинку, загинули діти дошкільного віку. За попередньою інформацією, причиною пожежі стало порушення правил експлуатації пічного опалення.

З метою попередження пожеж у помешканнях з настанням опалювального сезону на території Меджибізької ТГ фахівці відділення соціальної роботи Меджибізького центру надання соціальних послуг провели перевірку по сім’ях, які опинились у складних життєвих обставинах.

Під час цих рейдів було перевірено сім'ї, які перебувають під супроводом у зв’язку із складними життєвими обставинами. З сім’ями була проведена інформаційна робота щодо належного догляду за дітьми, умов проживання, дотримання правил щодо пожежної безпеки, перевірки пічного опалення та підготовки дров до зимового періоду.

Кожній родині було роздано інформаційні буклети щодо дотримання правил пожежної безпеки.