Увага! У Меджибізькій громаді функціонує мобільна бригада соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства

Дата: 02.12.2021 08:48

На базі Меджибізького центру надання соціальних послуг функціонує мобільна бригада соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статті.

Отримавши повідомлення про вчинення домашнього насильства, мобільна бригада виїхала за вказаною адресою.

Під час спілкування було з'ясовано усі обставини повідомлення. Присутніх попереджено про неможливість вчинення домашнього насильства та кривдника запрошено для бесіди у Меджибізький центр надання соціальних послуг.

Нагадуємо, що в разі необхідності, ви можете звернутись за консультацією або допомогою до Меджибізького центру надання соціальних послуг

(моб. тел. 0983732370), до свого старости або до поліції.