Відбулась двадцята чергова сесія VIII скликання Меджибізької селищної  ради

Дата: 02.12.2021 11:22

Фото без описуФото без опису

Відповідно до ст. 42 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламенту Меджибізької селищної ради, 30 листопада 2021 року під головуванням селищного голови Олександра ТКАЧА відбулася двадцята чергова сесія VIII скликання Меджибізької селищної  ради.

У роботі сесії взяли участь 16 депутатів, начальники відділів виконкому селищної ради, старости населених пунктів громади.

Усі винесені питання були ретельно розглянуті та обговорені на засіданнях депутатських постійних комісій, які відбулись 26 та 30 листопада.

Коротко про головне:

Розпочалась сесія на гарній ноті, а саме, з привітань іменинників!

Затверджено звіт селищного голови про діяльність виконавчих органів ради у 2021 році.

Доповів: Селищний голова Олександр Ткач

Внесено зміни до селищного бюджету на 2021 рік.

Затверджено Програму забезпечення надання соціальних гарантій фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, інвалідам, дітям інвалідам, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги на 2022 - 2025 роки.

Доповіла: Начальник відділу фінансів  Інна Ткачук

Затверджено звіт про виконання фінансового плану за 9 місяців  2021 року Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Меджибізької селищної ради».

Внесено зміни до Програми  розвитку Комунального некомерційного підприємства « Центр  первинної  медико-санітарної допомоги  Меджибізької селищної ради на 2021-2023 роки».

Доповіла:   Головний бухгалтер  Центру  ПМСД   Наталія  Фещенко

Затверджено зміни до Статуту Меджибізького центру надання соціальних послуг.

Доповіла:  Директор  Центру надання соціальних послуг  Лалі Штаманетян

Затверджено звіт директора комунальної установи «Меджибізька дитяча школа мистецтв (школа естетичного виховання) Меджибізької селищної ради.

Доповіла:  Директор  КУ «Меджибізька дитяча школа мистецтв (школа естетичного виховання)» Лариса Козко

Внесено зміни до структури  виконавчого апарату Меджибізької  селищної  ради

Доповіла:  Керуюча справами виконавчого комітету селищної ради Тетяна Нігрей

Внесено об’єкт оренди майна Меджибізької селищної територіальної  громади до Переліку першого типу.

Прийнято на баланс Меджибізької селищної ради гідротехнічні споруди

Доповіла: Начальник юридично-кадрового відділу Марія Герасімова

Затверджено Програму «Піклування» Меджибізької селищної ради на 2022-2025 роки

Надано одноразову допомогу дитині - сироті  і  дітям позбавленим батьківського піклування, на лікування, надано одноразову матеріальну  допомогу учасникам  бойових дій, також, одноразову допомогу на поховання.

Доповіла:  Секретар селищної ради Валентина Бацевич

Перейменовано Лисогірську загальноосвітню школу І-ІІ  ступенів Меджибізької  селищної ради Хмельницької області.

Доповіла: Начальник відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Катерина Глядченко.

Розглянуто 275 земельних питань

Доповіла:  Начальник відділу земельних відносин  Вікторія Духневич

Щодо питань внесених у порядок денний двадцятої сесії селищної ради постійною комісією з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку:

Внесено зміни до рішення  дев’ятої  сесії селищної  ради №20-9/2021 від 13 квітня 2021 року «Про затвердження Програми фінансової підтримки  комунального підприємства «Добробут» на 2021 рік»

Доповіла: Начальник відділу фінансів Інна Ткачук

Щодо питань внесених у порядок денний двадцятої сесії селищної ради постійною комісією з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, промисловості, підприємництва, транспорту, зв’язку та сфери послуг:

Затверджено Проект «Створення умов для функціонування КП «Добробут» комунальної власності Меджибізької селищної ради»

Доповіла: Начальник відділу економічного розвитку та інвестицій  Аліна Готфрід

Припинено діяльність комунального підприємства «Меджибіж агрологістика» Меджибізької селищної ради шляхом ліквідації.

Доповіла: Начальник юридично-кадрового відділу Марія Герасімова