Нове програмне забезпечення у закладах освіти громади: ефективність та результат

Дата: 09.12.2021 10:13

Нещодавно Меджибізькою селищною радою було закуплено програмне забезпечення "Країна мрій" для 1-их класів, що допомагає як  вчителеві, так і здобувачам освіти для кращого засвоєння тем з різних освітніх галузей.

Минулого тижня селищним головою Олександром Ткачем та головним спеціалістом відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму виконавчого комітету Меджибізької селищної ради Яною Трачук було відвідано кілька уроків закладів загальної середньої освіти нашої громади, з метою ознайомлення ефективності використання даного програмування. Також, у ході роботи, вчителькою Меджибізького ліцею було представлено  програму "Розумники", з якою вона разом з дітьми та батьками працює вже другий рік поспіль.

"Поспілкувавшись з вчителями та ставши  учасником освітнього процесу, ми зрозуміли в якому напрямку потрібно рухатися далі, для покращення якості освіти нашої громади" - говорить Олександр Васильович.

Хотілося б почути думки батьків та вчителів стосовно роботи та ефективності вищезазначених програм, можливо в когось ще є якісь пропозиції, будь ласка, долучайтеся до обговорення?!