Службою у справах дітей проведенні чергові рейди

Дата: 23.12.2021 11:48

10 грудня та 14 грудня 2021 року відбувся нічний профілактичний рейд у смт Меджибіж, с. Требухівці, с. Ставниця та с. Шрубків та цільовий рейд в с. Лисогірка, с. Западинці та  с. Шрубків.

Проведено зазначені рейди начальником служби у справах дітей Оленою Пасічник спільно із спеціалістом служби у справах дітей Інною Данилюк, інспектором сектору ювенальної превенції відділу превенції Хмельницького РУП ГУНП в Хмельницькій області Оксаною Островською та поліцейським офіцером громади Сергієм Праворським.

Під час рейдів були відпрацьовані місця масового скупчення неповнолітніх та молоді  щодо їх відпочинку у вечірній час на території Меджибізької територіальної громади з метою:

- проведення комплексних заходів щодо виявлення дітей, схильних до вчинення правопорушень;

- виявлення порушень правил торгівлі спиртними напоями та тютюновими виробами дітям у розважальних та торгівельних закладах;

- виявлення дітей,  які перебували після 22:00 без нагляду дорослих;

- профілактично-виховна робота серед неповнолітніх.

В результаті, під час рейду виявлено неповнолітніх, які курили тютюнові вироби у громадському місці. Працівниками проведено роз’яснювальні бесіди з неповнолітніми про негативний вплив шкідливих звичок та недопустимість тютюнопаління.

В загальному, Службою у справах дітей за 2021 рік, з метою запобігання безпритульності та бездоглядності дітей, забезпечено проведення 27 профілактичних та цільових рейдів, під час яких обстежено умови проживання 28 сімей. В ході проведення рейдів відібрано 2 дітей у батьків через безпосередню загрозу їх життю й здоров’ю. Спільно із Летичівським відділом поліції № 3 ініційовано притягнення 8 батьків за ст. 184 КпАП України до адміністративної відповідальності за порушення прав дітей, офіційно попереджено 4 батьків.