Вітання від селищного голови Олександра Ткача зі Святим вечором та Різдвом Христовим!

Дата: 06.01.2022 11:37

Шановні жителі Меджибізької територіальної громади!

Від щирої душі та з великою радістю вітаємо всіх зі Святим вечором, святом, що передує Різдву. Це свято несе радість у кожну сім'ю, у кожну домівку й однаково зігріває всіх християн світу, незалежно від того, до якої нації чи релігійної традиції вони належать, які погляди поділяють.

Нехай у вашому домі завжди панують мир, добробут, взаєморозуміння, тепло і радість, осяяні світлом Різдвяної свічки, любов'ю рідних і близьких, теплом домашнього вогнища! Нехай збуваються найзаповітніші мрії!

Різдво – це завжди народження надії на все краще, на здійснення більш заповітних мрій та помислів. Нехай цьогорічне Різдво стане початком нової щасливої дороги в новий щасливий рік.

Хай Різдво Христове наповнить Ваші серця вірою, надією та коханням, а життєва нива з року в рік засівається зернами добра, щастя та благополуччя. Нехай щедра доля наділить Вас і Ваші родини міцним здоров’ям, взаєморозумінням і любов’ю.

Христос Рождається! Славімо Його!

Веселих Вам свят та дзвінких щедрівок!

З повагою – селищний голова Олександр ТКАЧ!