ВІДБУЛАСЬ ЧЕРГОВА НАРАДА КЕРІВНИКІВ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ МЕДЖИБІЗЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ!

Дата: 12.01.2022 16:28

Відповідно до плану роботи відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Меджибізької селищної ради 11 січня 2022 року відбулася нарада за участю селищного голови Олександра ТКАЧА, начальника відділу освіти, молоді, спорту, культури і туризму Катерини ГЛЯДЧЕНКО, заступника селищного голови Сергія Лук'янчука, директорів закладів загальної середньої та дошкільної освіти, головних спеціалістів відділу освіти.

Під час наради відбулось друге засідання робочої групи з розробки стратегії розвитку освіти у Меджибізькій територіальній громаді, на якому розглядались питання щодо стратегії розвитку закладів освіти на 2022-2026 роки, змін в меню та дотримання норм харчування в закладах освіти, питання щодо проведення пробного ЗНО та участь у конкурсах.