Меджибізька територіальна громада готується до інвестиційного форуму

Дата: 13.01.2022 15:41

В адмінприміщенні селищної ради відбулось перше засідання робочої групи з розробки інвестиційного паспорту Меджибізької селищної територіальної громади та підготовки інвестиційного форуму.

Інвестиційна привабливість Меджибізької територіальної громади та підготовка до інвестиційного форуму - головні теми, які обговорювались на засіданні. У заході взяли участь селищний голова Олександр ТКАЧ, заступник селищного голови Василь ГЕРМАНЕНКО, старости населених пунктів громади, депутати та виконавчий комітет Меджибізької селищної ради.

Повідомляємо, що проведення форуму заплановано на березень 2022 року. Меджибізька територіальна громада матиме можливість презентувати себе на даному заході та представити свої інвестиційні пропозиції (проєкти) для потенційних інвесторів.

«Інвестиційний форум стане майданчиком для зустрічі однодумців, корисних знайомств, обміну досвідом. Переконаний, що тільки у продуктивній співпраці суспільства, влади, гуманітарних інституцій, бізнесу, ми побудуємо успішну громаду», - підкреслив селищний голова Олександр ТКАЧ.