ЗДІЙСНЕНО ЧЕРГОВИЙ ВИЇЗД З МЕТОЮ КОНТРОЛЮ УМОВ ПРОЖИВАННЯ І ВИХОВАННЯ ДІТЕЙ

Дата: 13.01.2022 15:54

12 січня 2022 року начальником служби у справах дітей Оленою Пасічник спільно із спеціалістом служби у справах дітей Інною Данилюк, інспектором сектору ювенальної превенції відділу превенції Хмельницького РУП ГУНП в Хмельницькій області Оксаною Островською та поліцейським офіцером громади Сергієм Праворським здійснено черговий контроль за умовами проживання і виховання дітей у с. Лисогірка Меджибізької територіальної громади.

Виїзд було здійснено з метою перевірки умов проживання сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах і перебувають на обліку.

Під час виїзду було відвідано 2 кризові родини, в яких виховується семеро дітей.

У ході соціальних відвідувань батькам сімей було надано ряд консультацій щодо формування навичок відповідального батьківства, ведення здорового способу життя, шляхів подолання конфліктів, проведено роз’яснювальну роботу стосовно необхідності виконувати рекомендації лікарів та дотримання санітарно-гігієнічних норм проживання.  Одну мати притягнено до адміністративної відповідальності 184 ст. част. 2