Відбулось чергове засідання виконавчого комітету Меджибізької селищної ради

Дата: 19.01.2022 15:41

19 січня відбулося засідання виконавчого комітету Меджибізької селищної ради, яке провів селищний голова Олександр ТКАЧ за участю 18 членів виконкому. Під час роботи було розглянуто 13 питань.

Коротко про головне:

Заслухано звіти старост Голосківського, Митковецького, Требуховецького та Шрубківського старостинських округів Меджибізької селищної ТГ про проведену роботу за 2021 рік.

(Доповідачі: Світлана СЛОБОДЯНЮК, Антоніна МОСКОВЧУК, Тетяна КАТРУК та Людмила МАХЛАЙ)

Заслухано звіт директора Меджибізького центру надання соціальних послуг щодо роботи установи у 2021 році.

(Доповідач: Лалі ШТАМАНЕТЯН)

Затверджено план заходів з підготовки та відзначення Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав (15 лютого) та Дня Героїв Небесної Сотні (20 лютого)

Надано дозвіл на встановлення пам’ятної плити Тарасу ПОЖАРСЬКОМУ

(Доповідач: В’ячеслав ПОНОМАР)

Заслухано звіт про стан роботи зі зверненнями громадян, що надійшли до виконкому Меджибізької селищної ради за 12 місяців 2021 року

(Доповідач: Тетяна НІГРЕЙ)

Створено уповноважений підрозділ з питань запобігання та виявлення корупції в Меджибізькій селищній раді.

Заслухано про створення робочої групи зі сприяння  легалізації «тіньової» зайнятості населення  та «тіньової» заробітної плати, затвердження Положення про неї та заходів щодо сприяння легалізації «тіньової» зайнятості населення  та «тіньової» заробітної плати по Меджибізькій  селищній територіальній громаді на 2022-2024 роки

(Доповідач: Марія ГЕРАСІМОВА)

Надано неповнолітньому згоду на оформлення спадщини (земельної ділянки).

Надано дозвіл  на укладення договору про поділ спадкового майна, яка  належить малолітній.

Заслухано план роботи служби у справах дітей Меджибізької селищної ради на 2022 рік.

(Доповідач: Олена ПАСІЧНИК)

Розглянули Проект Програми забезпечення телефонним зв’язком апарату управління Меджибізької селищної ради на 2022 - 2025 роки.

(Доповідач: Марія НІГРЕЙ)

Створено робочу групу з розробки Комплексного плану просторового розвитку території Меджибізької селищної ради та затверджено Положення про робочу групу.

Затверджено зміни та присвоєно адресу житловому будинку.

(Доповідач: Світлана БАЙДАЦЬКА)

Детально з прийнятими рішеннями можна ознайомитись на офіційному сайті Меджибізької селищної ради у розділі «Нормативна база» - «Рішення виконавчого комітету»!