Відбулось засідання архітектурно-містобудівної ради щодо генеральних планів смт. Меджибіж та с. Голосків

Дата: 20.01.2022 16:39

20 січня 2022 року у Хмельницькій обласній універсальній науковій бібліотеці відбулось засідання архітектурно-містобудівної ради по розгляду містобудівної документації: генеральні плани та плани зонування територій смт. Меджибіж, с. Голосків Меджибізької селищної ради Хмельницького району.

Генеральний план смт Меджибіж та с. Голосків виконано ТОВ «Укргруппроект». Необхідність розробки генерального плану виникла у зв’язку з метою впорядкування території селищ, визначення функціонально-планувальної структури (зонування території), оцінки природно ресурсного потенціалу, а також, зі змінами, які відбуваються в соціально-економічній діяльності країни та управлінні територіального розвитку селища.

Графічні матеріали проєкту внесення змін до генерального плану виконані на топографічній основі масштабу 1:2000, поповненій за матеріалами земельного кадастру.

Розробники Генерального плану представили усім присутнім відповідні  документи. Генеральні плани смт Меджибіж та с. Голосків прийнято за основу із поправками.