Перед судом постануть двоє осіб, які шукали легкої наживи

Дата: 21.01.2022 14:50

За процесуального керівництва Летичівської окружної прокуратури до Летичівського районного суду спрямовано обвинувальний акт відносно двох осіб, одна із яких є неповнолітньою, які шукаючи легких заробітків, домовились між собою про здійснення крадіжок металобрухту з території нежитлових домогосподарств Меджибізької територіальної громади.

З метою реалізації  свого злочинного наміру та швидкої наживи вказані особи на автомобілі, належному одному із обвинувачених, роз`їзджали по одному із сіл громади, де біля одного із домогосподарств побачили сільськогосподарський каток, вагою, близько 100 кг., який вирішили викрасти. З цією метою вони погрузили його на заднє сидіння автомобіля та покинули місце пригоди, чим заподіяли потерпілому матеріальної шкоди.

Під час досудового розслідування на вказаний каток, а також, автомобіль накладено арешт.

На даний час справа перебуває на розгляді Летичівського районного суду.

Вказаним особам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до п`яти років. А повнолітній член групи ще й понесе покарання за втягнення неповнолітнього в злочинну діяльність. Санкція статті за вчинення вказаного злочину передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 7 років.

Автомобіль як знаряддя злочину, у разі визнання вказаних осіб винуватими у вчиненні злочинів, передбачених ч.2 ст.185, ч.1 ст.304 КК України, буде конфісковано в дохід держави. Сільськогосподарський каток -повернуто законному власнику.