Профорієнтаційний проєкт «Успішна молодь – успішна громада»

Дата: 02.02.2022 19:41

Фото без описуПрофесійне самовизначення молоді – один із напрямків профорієнтаційної роботи служби зайнятості. З цією метою, Хмельницька обласна служба зайнятості реалізує проєкт «Успішна молодь – успішна громада». Основними завданнями Проєкту є формування в учасників  відповідального ставлення до професійного вибору у відповідності зі своїми здібностями та інформування про можливості легального працевлаштування, навчання, відкриття власної справи.

У рамках Проєкту планується проведення різноманітних заходів: семінарів, тренінгів, професіографічних екскурсій, днів кар’єри, просвітницьких акцій, інтерактивних заходів, занять молодіжних клубів та студій, тестування та консультування тощо. Зокрема проведення:

• онлайн-марафону «Business_class!»;
  • обласного заочного конкурсу комп'ютерних презентацій «Підприємцями не народжуються – ними стають!» для здобувачів освіти закладів професійно-технічної та вищої освіти Хмельницької області.

«Успішна молодь – успішна громада» буде проходити на території всієї області. Учасники Проєкту – безробітна молодь, здобувачі  освіти закладів загальної середньої, професійної (професійно-технічної) та вищої освіти,  працівники закладів освіти та інші громадяни, які виявили бажання взяти участь.

Тож долучайтеся до наших заходів, плануйте кар’єру разом з Хмельницькою обласною службою зайнятості! Детальніше про Проєкт можна дізнатися у будь-якому центрі зайнятості чи філії Хмельницького ОЦЗ, або у відділі організації профорієнтації обласного центру зайнятості за телефоном: (0382) 65-24-12.

Відділ інформаційної роботи

Хмельницький обласний центр зайнятості