Меджибізька громада придбала агрегат для подрібнення відходів деревини і деревообробки

Дата: 08.02.2022 16:23

Згідно програми фінансової підтримки КП Добробут, за кошти бюджету Меджибізької селищної ради у сумі 92 200 тис. грн, вдалось придбати новий агрегат (щепоріз) для подрібнення відходів деревини і деревообробки, який здатний перетворити в щепу гілки, крони дерев, лісосічні відходи, рейки та обапіл.

Наявність деревоподрібнюючої машини дозволить знизити витрати на перевезення зрізаних дерев. Крім того, готовий матеріал переробки ідеально підходитиме в якості палива для котлів, тобто його використовуватимуть для заготівлі дров на опалення закладів соціальної інфраструктури Меджибізької територіальної громади.

Закупівля спрямована на вирішення актуальної для громади проблеми щодо здійснення якісного процесу господарської діяльності комунального підприємства «Добробут», завданням якого і є забезпечувати благоустрій на території громади.