У Головчинецьку філію Меджибізького ліцею придбали кухонну плиту

Дата: 08.02.2022 16:34

У Головчинецькій філії Меджибізького ліцею, як і в інших навчальних закладах громади, готують страви за оновленим меню. Але для приготування смачної та корисної їжі, каже кухар, потрібне сучасне обладнання. Зокрема, у харчоблоці виявили потребу у заміні кухонної плити. Саме тому, депутат Меджибізької селищної ради від села Головчинці Світлана ВАЛЮС звернулась з проханням придбати сучасну електричну плиту у заклад до благодійників. Відгукнувся ТОВ «ЄВРОПІСОК» в особі В’ячеслава Антонюка. Благодійник виділив 25 164 тис. грн на його оновлення.

Дякуємо спонсору за матеріальну допомогу. Ця підтримка - свідчення небайдужого ставлення до проблем освіти, і розуміння непересічної важливості шкільного виховання.