Комплексний план просторового розвитку території Меджибізької селищної ради: стратегічна сесія

Дата: 09.02.2022 16:29

Фото без опису  Меджибізька селищна рада Хмельницького району Хмельницької області інформує мешканців громади та всіх зацікавлених сторін в розвитку Меджибізької  територіальної громади про проведення стратегічної сесії з метою напрацювання пропозицій до комплексного плану просторового розвитку громади. Під час стратегічної сесії учасники зможуть визначити пріоритети розвитку територій, сформувати перелік основних планувальних рішень, визначити індикатори розвитку та взяти участь у громадському обговоренні за тематичними напрямками, проаналізувати надані пропозиції до комплексного плану та надати свої пропозиції.

Також, інформуємо, що до участі в стратегічній сесії запрошуються всі зацікавлені сторони в розвитку Меджибізької територіальної громади із забезпеченням принципу пропорційного представництва локальних територій, в тому числі ключові спільноти громади, представники органів місцевого самоврядування, громадські організації, підприємства та установи різних форм власності, інвестори, ЗМІ.

Стратегічна сесія відбудеться о 14-00 год. 16.02.2022 року в адмінприміщенні селищної ради за адресою: с. Требухівці вул. Довжанська, 21а.

Деталі: +380979858511, svetal@i.ua

Для реєстрації звертатись до сектору містобудування, архітектури, ЖКГ та будівництва Меджибізької селищної ради (вул. Пушкіна, 5, 2 поверх).