Долучайся до ХVІІ Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» – «Почуй світ!»

Дата: 10.02.2022 14:12

По всіх регіонах України у період з 1 квітня по 1 червня 2022 року проходитиме ХVІІ Всеукраїнська благодійна акція ВБФ «Серце до серця» під гаслом «Почуй світ!», головною метою якої є збір коштів на придбання медичного обладнання для дитячих лікарень для дітей з вадами слуху.

За словами організаторів, акція має відбутися протягом визначеного терміну в усіх загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних та вищих навчальних закладах.

В період акції працюватимуть волонтери, кожен з них матиме на собі бейдж – ідентифікатор, захищений печаткою Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця»; індивідуальний номер ідентифікатора буде співпадати з таким як на скриньці (урна для збору коштів), до якої від перехожих збиратиме гроші даний волонтер. Волонтери матимуть також наклейки-сердечка, які наклеюватимуть усім, хто кидатиме кошти до скриньки.

У дні фіналу акції – 1 червня 2022 року в усіх куточках країни відбудуться безкоштовні святкові концерти за участю дитячих і молодіжних творчих колективів та професійних артистів. Концерт – це своєрідна подяка для кожного, хто тим чи іншим чином приєднався до благодійного збору коштів задля допомоги дітям. Також протягом дня відбуватимуться інші розважальні заходи, як, наприклад, аукціони, на котрих можна буде придбати гаджети Фонду, конкурси, змагання, марафони та паради.

Усі зібрані в дні Акції кошти будуть перераховані на банківський рахунок фонду і загальна сума буде оприлюднена у ЗМІ.

Допомогти фонду та ознайомитись з умовами акції детальніше можна переглянувши офіційну програмі.