ДО УВАГИ ВИПУСНИКІВ: РОЗПОЧАТО ВІДБІР КАНДИДАТІВ ДЛЯ ВСТУПУ ДО ВИЩИХ ВІЙСЬКОВИХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ УКРАЇНИ

Дата: 11.02.2022 13:30

Фото без описуФото без описуФото без опису

П’ятий відділ Хмельницького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки проводить попередній відбір кандидатів з числа цивільної молоді (юнаки та дівчата), які мають повну загальну, професійно-технічну або вищу освіту віком від 17 до 30 років, у тому числі ті, яким 17 років виповнюється в поточному році, для вступу у Вищі військові навчальні заклади України, які здійснюють підготовку громадян на посади осіб офіцерського складу та отримують вищу освіту освітнього ступеня «бакалавр» або «магістр» та відповідну військово-професійну кваліфікацію для проходження військової служби у Збройних Силах України.

З питань прийому звертатись у п’ятий відділ Хмельницького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки за адресою:

смт Летичів, вул. Шірпала Леоніда, 2А, тел. (03857) 2-03-44, моб. 0980482008.