Відбулась стратегічна сесія з формування завдання на розроблення комплексного плану території Меджибізької селищної ради

Дата: 17.02.2022 15:51

16 лютого 2022 року пройшла стратегічна сесія із формування завдання для розроблення комплексного плану просторового розвитку території Меджибізької селищної ради, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 926 від 1.09.21р. «Про затвердження Порядку розроблення, оновлення, внесення змін та затвердження містобудівної документації». На сесії було зареєстровано 22 учасника.

На порядку денному розглядалися наступні питання:

- Вітальне слово. Загальна інформація про проект. (Селищний голова Олександр ТКАЧ)

- Що таке Стратегічна  сесія, для чого вона потрібна. (Завідувач сектору містобудування Світлана БАЙДАЦЬКА)

- Комплексний план. Поняття та зміст. (Завідувач сектору містобудування Світлана БАЙДАЦЬКА)

- Консультація з досвіду виготовлення містобудівної документації. (Директор TOB «Кайлас-К» Сергій ВЛАДIМIРОВ)

- Представлення тематичних груп. Визначення уповноважених для кожної тематичної групи.

- Затвердження переліку завдань для кожної групи.

- Підведення підсумків.

«На засіданні усі присутні – це зацікавлені сторони в розвитку громади. Сьогодні, нам необхідно обговорити подальший розвиток Меджибізької територіальної громади. Дане обговорення відобразиться в завданні на розроблення комплексного плану нашої громади», - підкреслив селищний голова Олександр Ткач.

На сесії було обговорено перелік документів довгострокового планування, що передбачається використати під час розроблення комплексного плану, отримані пропозиції громадськості та подальші кроки з формування завдання на розроблення комплексного плану. Також, учасники спільними групами обговорювали перспективи розвитку території за визначеними тематичними напрямами.

Робоча група з формування завдання на розроблення комплексного плану планує провести чергове засідання через 10 після опублікування протоколу. Усі напрацьовані матеріали будуть опубліковані на сайті селищної ради.