Співпраця Голосківського садочку із «Центром допомоги для переселенців»

Дата: 16.03.2022 13:07

Працівниці Голосківського садочку виробляють по 200 тушкованок на день зі свинини та гречаної каші з м’ясом. Продукти для тушкованок надають місцеві підприємці-благодійники Ігор Приказюк, Сергій Бевза.

Завітала до садочка і відома телеведуча, родом із Хмельниччини, Леся Нікітюк, яка відкрила в Хмельницькому «Центр допомоги для переселенців». Наші дівчата співпрацюють із центром, а саме: печуть хліб, булочки, ліплять вареники та передають тушкованки та іншу продукцію для військових та переселенців. Налагодила зв'язок із центром місцева активістка Лисак Наталія. Також, Леся Іванівна передала у місцеві пункти для вимушених переселенців у с. Голосків засоби гігієни та побутову хімію.

А ще у садочку, у великій кількості плетуть маскувальні сітки для військових. На допомогу щодня сходяться жителі із усього населеного пункту. Такими діями ми щораз  доводимо, що сила в єдності, сила у згуртованості, сила в нас.