У Меджибожі зачистили територію кладовища

Дата: 21.03.2022 12:44

Завдяки дружній та плідній праці працівників КП «Добробут» та мужніх хлопців із добровільного формування територіальної оборони Меджибізької громади, було зачищено кладовище у смт Меджибіж від гілля та дерев.

«Висловлюємо велику вдячність чоловікам, які прийшли на кладовище та прибрали територію гуртом. Ми не повинні забувати дорогу до цих місць. Маємо підтримувати кладовище у належному стані, аби воно не перетворилось на ліс, коли вже навіть неможливо встановити, хто тут похований», - зауважив Стецьків Сергій Миколайович, директор КП «Добробут».

Керівництво громади звертається з проханням підтримувати чистоту та порядок на кладовищах, не створювати хаотичних сміттєзвалищ, а сміття відносити до спеціально відведених місць. Після прибирання могил свої рідних і близьких викидати сміття на цвинтарі в одному місці, де можливий під’їзд техніки. Також, закликаємо відмовитися від штучних квітів. Як тільки вони знебарвлюються і втрачають свій естетичний вигляд, то швидко опиняються на смітниках, забруднюючи довкілля та шкодячи екології.