Допомога підопічним з Оскільського психоневрологічного інтернату

Дата: 23.03.2022 13:37

Підопічних та працівників Оскільського психоневрологічного інтернату в Ізюмському районі, Харківської області,  який через обстріли РФ залишився без тепла та їжі, вивезли автобусами. Усього евакуювали 300 людей. До КУ «Меджибізький дитячий будинок-інтернат» тимчасово поселені 58 жінок від 25 до 60 років.

Російський ворог практично знищив приміщення інтернату. Там немає світла, тепла, води, зв‘язку. Ворожий снаряд потрапив в один з корпусів Комунальної установи «Оскільський психоневрологічний інтернат» заввишки у 5 поверхів, що у селі Оскіл Ізюмського району. Внаслідок вибуху сталась руйнація будівельних конструкцій будівлі на рівні 2 та 3 поверхів, а також, локальні займання у декількох місцях. На щастя обійшлось без жертв.

Директор КНП «ЦПМСД Меджибізької селищної ради» Боднарчук Лілія Костянтинівна передала від представників волонтерського руху на Хмельниччині допомогу, а саме речі першої необхідності в будинок-інтернат.

В свою чергу, просимо допомоги у мешканців громади, адже є потреба у жіночому одязі та взутті. Речі потрібно приносити

у КУ «Меджибізький дитячий будинок-інтернат».