24 березня - День визволення сіл Меджибізької громади від  німецько-фашистських загарбників

Дата: 25.03.2022 10:03

Час минає, але у пам’яті поколінь навіки залишаться події Другої світової, яка принесла на нашу землю стільки болю та крові, коли за право бути вільним наш народ заплатив неймовірно страшну ціну. Наш святий обов’язок – зберегти пам’ять про кожного, хто боровся з ворогом на фронті чи в тилу, загинув на окупованій території, в таборах смерті, чиє життя обірвалося на шляху до Великої Перемоги.

У ці дні український народ вшановує відвагу і жертовність тих, хто відстояв рідну землю  на передовій, самовідданою працею наближав перемогу в тилу, хто піднімав Україну з руїн, чиє життя забрала війна.

Низький уклін і глибока вдячність усім ветеранам, учасникам Другої світової війни, партизанам. Глибока шана  солдатським вдовам, дітям війни.

24 березня 2022 р. мешканці смт Меджибіж, с. Требухівці, с. Русанівці, с. Головчинці, с. Голосків відзначили 78-му річницю визволення від німецько-фашистських загарбників. З метою вшанування героїчного подвигу і жертовності українського народу у Другій світовій війні відбулося покладання квітів до братських могил.

Довідково:

Дні визволення сіл Меджибізької територіальної громади від нацистських окупантів:

• 8 березня – с. Ставниця, с. Шрубків, с. Западинці, с. Волосівці, с. Митківці.
  • 23 березня - с. Ярославка
  • 24 березня - смт Меджибіж, с. Требухівці, с. Русанівці, с. Головчинці, с. Голосків.
  • 25 березня - с. Лисогірка.

Свято визволення - велике свято для  кожного з нас, та, на жаль, воно затьмарене подіями, які відбуваються в Україні.

Війна знову прийшла на нашу землю, в нашу країну. Вранці 24 лютого Росія вдалася до масованого ракетного удару по аеродромах, інших військових об’єктах по всій Україні та перейшла в наступ.

Сьогодні наші військові мужньо боронять рідну неньку, захищають державу та мир і спокій громадян. Чоловіки Меджибізької громади поряд з іншими українцями стоять на сторожі нашого спокою і ціною власного життя бережуть свободу нашої держави! Нинішнє і майбутнє покоління ніколи не повинні забути цей подвиг, цінувати, пам’ятати й примножувати традиції свого народу та своєї України!

Слава героям! Слава Україні!