Військову амуніцію виготовлятимуть у швейному цеху в с. Ставниця

Дата: 25.03.2022 15:54

Місцевий приватний підприємець Нетяга Андрій Петрович організував та відкрив швейний цех у с. Ставниця для потреб громади та допомоги захисникам України.

За словами Андрія Петровича, вдалося знайти чотирнадцять швейних машинок. До пошиву долучилися жительки населених пунктів Меджибізької громади - відгукнулись вісім швей.

Швейний цех шитиме те чого не вистачає хлопцям з територіальної оборони та військовим на передовій. Розпочинатимуть із бронежилетів, а потім відшиватимуть військову форму.

«Ми вже розробили креслення та  розкроїли моделі. Кожен, хто як може, так і допомагає, – кажуть дівчата, - тяжко проходить цей період. Коли є робота, ще й корисна, то легше на душі».

Отець Петро - настоятель Свято-Миколаївської замкової церкви освятив та благословив на добру справу усіх присутніх.

При відкритті, також, був присутній селищний голова Олександр Ткач, який зауважив - «Наші збройні сили, наша місцева оборона потребує таких засобів захисту. Дякуємо Вам майстрині, що підставляєте своє ніжне плече у такий важкий час. Окрема подяка Андрію Петровичу, за його ідею, за його оптимізм та наснагу. Завдячуючи нашим активним людям, за нами перемога. Це наша народна війна - всі як один і один як всі, і тільки так ми переможемо».