«Робота допомагає відволіктися від війни». У Меджибізькій громаді розпочали весняне прибирання

Дата: 28.03.2022 16:52

Фото без описуНезважаючи на воєнний стан, старостинські округи Меджибізької громади продовжують працювати у штатному режимі. Так, на території  усіх старостинських округів вже розпочали весняне прибирання - місячник «За чисте довкілля», що передбачає наведення санітарного порядку та благоустрою на території громади.

«Комунальники та мешканці населених пунктів громади взялися за благоустрій. Проводять санітарну обрізку дерев, прибирають біля пам’ятних знаків, адміністративних будівель, закладів освіти, вулиць, тротуарів, зупинок громадського транспорту, кладовищ, очищують від сміття береги водойм, згрібають торішнє листя, вирубують чагарники, зачищають сміттєзвалища. За віники, граблі й лопати взялися, як тільки потеплішало. Мешканці працюють із задоволенням й виходитимуть на прибирання й надалі.

Комунальне підприємство «Добробут» працює за графіком. Працівники вивозять сміття, слідкують за справною роботою водопровідних мереж та чистотою вулиць.

Також, в свою чергу, закликаємо людей наводити лад на подвір’ях своїх будинків, адже всі хочуть, щоб було красиво. Та й робота допомагає відволіктися від важких проблем сьогодення», – зауважує селищний голова Олександр ТКАЧ.

Протягом тижня були організовані та проведені наступні заходи з благоустрою на території громади:

смт Меджибіж

Відбулося прибирання територій селища Меджибіж за участю працівників Меджибізької селищної ради та закладів освіти.

По вул. Набережній, вул. Пушкіна, вул. Ринковій працівниками селищної ради на чолі із заступником селищного голови Василем Германенком здійснено санітарну очистку узбіч від сухого гілля, минулорічного листя та трави, зібрано побутове сміття (папір, скляну і металеву тару, пластмасу).На вулицях та в’їздах стало значно затишніше та чистіше. Маємо надію на те, що така ситуація буде продовжуватися і надалі.

Працівниками Меджибізького ліцею, Меджибізької школи мистецтв, Меджибізького будинку культури, Меджибізької міської бібліотеки, Меджибізької селищної ради було проведено прибирання паркової зони по вул. Замковій. Зібрано бур’яни, листя, траву та побутове сміття.

Завдяки працівникам КП «Добробут», із залученням їх техніки, було розчищено та вивезено листя траву, побутове сміття. Щиро дякуємо за активну співпрацю по впорядкуванню території селища Меджибіж. Загалом було вивезено кілька газонів сміття.

с. Голосків

Завдяки місцевим одноосібникам Горбатюку Богдану, Бацевичу Валерію, директору ФГ «Агро-Повіт» Приказку Ігорю, директору КП «Добробут» Стецькову Сергію, у с. Голосків була організована та проведена вирізка сухих дерев на місцевому кладовищі.

«Щира подяка усім небайдужим мешканцям села, які долучились до такої потрібної та важливої справи», - зауважила Світлана Слободянюк, староста Голосківського старостату.

Працівники Голосківського ліцею, директор Голосківського СБК та мешканці с. Голосків впорядкували територію біля пам’ятника  загиблим воїнам (територія майбутнього парку відпочинку). Транспортні послуги надавав Слащук Микола Іванович.

Фото без опису  Фото без опису  Фото без опису

с. Требухівці

У с. Требухівці працівниками Требуховецького адмінприміщення Меджибізької селищної ради було впорядковано територію біля братської могили та прибрано одну сторону кладовища. Робота проводилась  злагоджено: зібрали сміття, вигребли бур’яни та вирубали чагарники.

Фото без опису   Фото без опису

Також,  відбулося прибирання прилежної до централізованого сміттєзвалища території від побутових та інших відходів.

с. Головчинці

У с. Головчинці згуртовані, активні, небайдужі жителі села на чолі із старостою Тетяною Катрук, прибрали від сміття придорожні смуги до населеного пункту.

с. Ставниця

Жителями населеного пункту, разом із вимушеними переселенцями проведено заходи по облагородженню кладовища: вирубано кущі, проведено зріз сухих дерев, зачищено територію від сміття.

Фото без опису   Фото без опису

Фото без опису  Фото без опису

с. Шрубків

Мешканці населеного пункту здійснили санітарну обрізку дерев (омолодили садок) біля старостату, впорядкували територію біля пам’ятника, будинку культури, старостату.

Фото без опису   Фото без опису

Також, жителями населеного пункту було проведено два суботника на кладовищі: зібрали сміття, вигребли бур’яни та вирубали чагарники

с. Митківці

Було прибрано кладовище: зачищено територію від листя та сміття, вирубано кущі, наведено лад біля центрального входу у кладовище. Дякуємо людям, які долучились до такої потрібної та доброї справи.

Фото без опису   Фото без опису

«Дякую  всім за розуміння і підтримку. Сьогодні були на суботнику: Андрєєва Валя, Коропій Катерина, Мельник Ніна, Кащина Тетяна, Кащина Інна, Тютюнник Петро, Казькова Катерина, Яковишина Ольга, Чмут Олексій, Поліщук Олександр, Тютюнник Ганна, Михайлова Ганна, Ніколов Павло,  Слугоцький Коля, Кучер Сергій, Сірук Тетяна, Чорний Микола, Самолюк Тамара, Мельник Саша, Ксьондзик Таня, Ксьондзик Сергій, Нікітюк Петро, Нікітюк Майя, Малая Віра, Самолюк Люба, Пазник Тоня, Пазник Аня, Довгаль Сергій, Довгаль Тоня, Трасковська Діна, Мороз Люба, Миськова Аня,  Миськова Свєта, Оріщена Віра, Савранська Ганя, Тарасюк Таня, Синиця Свєта, Самолюк Таня, Торопенко Ліда, Кушнірук Саша, Патлатий Роман, Казькова Надія, Московчук Маряна, Осика Оксана»,- подякувала Антоніна Московчук, староста Митковецького старостату.

с. Волосівці

У с. Волосівці небайдужі жителі прибрали територію сільського кладовища: вирубали гілля, кущі, торішні бур’яни, прибрали територію від сміття, зібрали листя.

Фото без опису   Фото без опису

Фото без опису   Фото без опису

Виконавчий комітет Меджибізької селищної ради висловлює вдячність людям, які незважаючи ні на що, допомагають у наведенні порядку. Спільними зусиллями ми можемо зробити багато приємних та корисних справ.

Роботи з благоустрою тривають…