Дитяча бездоглядність та безпритульність

Дата: 13.04.2022 12:59

На даний час незахищеною категорією у будь-якій країні є діти, які проживають в сім'ях, що потребують допомоги від суспільства у вирішенні своїх проблем. Більшість таких сімей, як правило, перебувають у складному матеріальному, психологічному, емоційному становищі. Не бажаючи примиритися з реальністю, діти йдуть з рідних домівок. У значної частини з них фактично немає рідних сімей, оскільки батьки зловживають алкоголем, або перебувають у місцях позбавлення волі та ін.

Бездоглядними, безпритульними називають дітей, які були покинутими батьками або самі залишили сім'ю чи дитячі заклади, в яких перебували і не мають певного місця проживання.

З метою подолання основних причин дитячої бездоглядності необхідно ще на ранній стадії виявляти сім'ї, які мають низький рівень виховного потенціалу, вживати заходів для запобігання соціальному сирітству.

Робота Служби у справах дітей Меджибізької селищної ради спрямована на своєчасне і ефективне реагування на існуючі негативні тенденції в дитячому середовищі.

Тож у разі виявлення безпритульних чи бездоглядних дітей на території Меджибізької територіальної громади просимо терміново повідомляти службу у справах дітей за тел. 0970114602 та органи Національної поліції України за тел.: 102.

Подаруйте шанс дитині для щасливого майбутнього!