Дата: 22.04.2022 15:03

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ГРОМАДИ!

Країна воює - Укрпошта працює!

УКРПОШТА запрошує всіх до найближчого відділення поштового зв'язку оплатити будь-які платежі:

- всі види комунальних послуг;

- інтернет, кабельне телебачення

- телефон (в т.ч. поповнення мобільного);

- погашення кредиту, податки, штрафи, держмито тощо.

Попри складну безпекову ситуацію мережа відділень Хмельницької області працює у стандартному режимі та надає усі Види послуг: видача відправлень, прийом внутрішніх та міжнародних відправлень (виключно у відкритому вигляді), прийом та видача грошових переказів, приймання платежів, виплата пенсій, доставка періодичних видань, продаж товарів народного споживання. Пересилання відправлень та переказів не можливе з/до країн-агресорів росії та білорусі.

Разом з тим, сплатити за комунальні послуги зараз означає підтримати Державу загалом і комунальні підприємства зокрема, щоб вони мали кошти на виплату зарплат працівникам і на придбання необхідних матеріалів, щоб і надалі робити свою роботу, а наше з вами житТЯ - комфортним.

До зустрічі в Укрпошті!