Привітання селищного голови Олександра ТКАЧА з Великоднем

Дата: 24.04.2022 10:33

Шановна та дорога моя громадо! Дорогі рідні, друзі, колеги, знайомі!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди одного з найвеличніших християнських свят - Воскресіння Христового!

Вкотре, розуміючи і пропускаючи крізь себе страшні та трагічні події війни з нелюдським агресором, найперші слова вітання, підтримки, гордості та вдячності ми надсилаємо нашим Збройним Силам, нашим захисникам, нашим героям, нашим ангелам-охоронцям! В кожній молитві, в кожній своїй думці ми просимо Бога оберігати життя та здоров'я наших хлопців і дівчат, давати їм невичерпної сили духу та незламної віри! Завдяки вашому подвигу та незламності про Україну говорить та підтримує весь світ як країну сильних, мужніх та надзвичайних людей!

Разом з тим слова щирих вітань в день Світлого свята Христового Воскресіння линуть до усіх людей з великими і щирими серцями - волонтерів, благодійників, працівників усіх сфер нашого життя, які у важку хвилину присвятили свій час допомозі Збройним Силам, бойовим частинам, людям, які втратили свої домівки, вимушеним переселенцям! Ваш подвиг неоціненний, ваші добрі справи та героїчні вчинки ще раз доводять усьому світу, що українці - нація прекрасних, щирих, добрих та чуйних людей!

Дорогі друзі, колеги, шановна Меджибізька громадо! В день прекрасного свята Світлого Великодня бажаю, щоб незламна віра давала сили, справжня любов наповнювала ваші душі, а добра, щира надія завжди осявала ваш життєвий шлях! Нехай благополуччя і тепло, здоров'я та затишок ніколи не залишають ваші оселі!

Перемоги нам, миру, спокою, благословення нашій рідній Україні!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!