Митковецький старостинський округ вкотре зібрав волонтерську допомогу

Дата: 05.05.2022 17:23

2 травня 2022 року  Митковецький старостинський округ, на чолі із старостою Антоніною Московчук, вкотре зібрав та відправив цілий бус солодощів, крашанок, спечених домашніх пасочок у волонтерський центр в смт Меджибіж,  звідки все передається на передову.

Мешканцями трьох населених пунктів також були зібрані кошти для Збройних сил України: у с. Волосівці із скриньок зібрано 11 003 тис. грн та від парафіян церкви – 4 770 тис. грн,   у с. Митківці зібрано із скриньок 9 425 тис. грн та від парафіян церкви – 3 000 тис. грн, у с. Ярославка зібрано із скриньки 19 800 тис. грн. Під час підрахунку коштів, у кожному населеному пункті  були присутні люди, які разом склали та підписали відповідний акт.

«Шановні жителі сіл Волосівці, Митківці, Ярославка та всі хто приїжджав на провідну неділю до своїх родин. Хочу щиро подякувати Всім, хто долучився до збору коштів для збройних сил України. Нас усіх війна дуже згуртувала. Кожний хоче свою частинку передати  нашим захисникам, щоб нарешті  настала перемога. Дай боже Вам здоров'я,  щастя, ясного сонечка та Миру. Ще раз усім дякую! Слава Україні!» - звернулась староста Митковецького старостату Антоніна Московчук.