8 травня відбулися покладання квітів по всій Меджибізькій громаді

Дата: 08.05.2022 21:54

Фото без опису   Фото без опису

8 травня 2022 року по усіх населених пунктах Меджибізької територіальної громади відбулось покладання квітів до памятників та обелісків представниками Меджибізької селищної ради з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення.

Фото без опису   Фото без опису

Залишилось у Меджибізькій громаді всього лиш два ветерани. У цей день представники Меджибізької селищної ради, а саме: керуюча справами Тетяна Нігрей, старости Антоніна Московчук, Тетяна Катрук та голова ветеранської ради Галина Чекерда привітали і вручили продуктові набори інваліду Другої світової війни Коротуну Івану Калениковичу із с. Ярославка та інваліду Другої світової війни Янковому Василю Михайловичу із с. Головчинці.

Фото без описуФото без опису

Українці, серед яких були наші земляки, самовіддано та жертовно боролися проти спільного ворога. У День пам’яті та примирення ми схиляємо голови перед світлою пам'яттю полеглих у Другій світовій війні, віддаємо шану її ветеранам, які сьогодні серед нас, усвідомлюючи, що без їхнього подвигу не було сучасної України.

Подвиг воїнів Перемоги гідно продовжують українські солдати, захищаючи Україну ціною власного життя!