Представники проекту «Молоді серця» побували у Меджибізькій громаді

Дата: 10.05.2022 18:12

Фото без опису  Сьогодні, 10 травня до Меджибізької громади прибули представники Соціально-культурної спільноти для людей похилого віку «Молоді серця». Цей проект спрямований на допомогу людям, вікова категорія яких коливається приблизно від 55 до 100 років.

Представники офіційно взяли під опіку трьох літніх жінок, які потерпіли від сталінських та нацистських репресій.

Також, жінки отримали продуктові набори, які розраховані на місяць від благодійного фонду «Карітас Хмельницький» та Меджибізької селищної ради.

Матільда Добровольська жителька смт. Меджибіж

Мостенська Марта жителька с. Ярославка

Дзига Галина жителька с. Требухівці

Фото без опису  Фото без опису

«Проект «Молоді серця» триває у благодійному фонді «Карітас Хмельницький» третій рік та підтримується німецьким фондом. Це проект створений на підтримку людей, які потерпіли від сталінських та нацистських репресій.

Це люди, які були вивезені в Німеччину зі своїми батьками, або ж люди, які були на примусових роботах – гастарбайтери, репресовані, ті, які народилися у Німеччині, Австрії та люди, які були в’язнями концтаборів.

Проект спрямований на те, щоб вони не були самотніми, не почували себе одинокими, щоб знали що вони потрібні. Ми їх підтримуємо та німецький фонд їх підтримує», - розповіла Олеся Кузенко соціальний працівник Соціально-культурної спільноти «Молоді серця».

Більшість літніх людей незадоволені рівнем свого життя, відсутністю можливостей для спілкування, повноцінного відпочинку, станом здоров’я, та у перспективі вбачають лише старість, самотність, втрату близьких, родичів, друзів, повну ізоляцію від навколишнього світу. Тому життєві реалії сьогодення посилюють гостроту проблем становища людини похилого віку і є першорядними!