Чергова підтримка українських міст-побратимів від міста Зелов (Німеччина) та Костшин-над-Одрою (Польща).

Дата: 13.05.2022 13:58

22 квітня 2022 року місто Зелов офіційно передало дві пожежні машини через та Костшин-над-Одрою (Польща, місто-партнер Зелова) українським містам-партнерам: Самбору та Меджибожу.

«Це ще один акт великої відкритості та бажання допомогти  зруйнованій війною Україні. Наше місто-партнер раніше зібрало понад 20 тис. євро, на які було закуплено найнеобхіднішу допомогу, яку в березні доставили безпосередньо з Костшина до Самбора», - розповів мер Костшина Анджей Кунт.

Пожежний автомобіль був переданий до Добровольчої пожежної частини Костшина. Сьогодні його доставили  у пожежну частину, що знаходиться у Меджибізькій громаді. Крім того, разом з автомобілем була доставлена гуманітарна допомога, яка знаходиться уже в гуманітарному штабі смт. Меджибіж.

Меджибізька селищна рада вкотре безмежно вдячна польським колегам за важливу у цей час підтримку!