Привітання селищного голови Олександра ТКАЧА зі святом останнього дзвоника

Дата: 31.05.2022 10:16

Шановні учні, вчителі та випускники!

Сьогодні особливий день - Останній шкільний дзвоник. Діти, Ви мали б прийти на святкову лінійку, отримати грамоти за успіхи в навчанні, попрощатися зі школою, хтось на час літніх канікул, а хтось назавжди. В цей день ми мали б радіти зустрічі один з одним на шкільному святі, набажати дітям чудових слів, але в умовах воєнного стану вітаємо Вас за допомогою інтернету.

Це, без перебільшення, був складний навчальний рік для дітей, вчителів та батьків, адже майже весь рік діти провели на дистанційному навчанні. Спочатку через коронавірус, потім війна.

Маю велику надію, що у вересні діти підуть до садочків та шкіл. А випускники зможуть спокійно обрати навчальний заклад у містах.

Для школярів сьогоднішній дзвінок – це старт літніх канікул. Тож бажаю учням добре відпочити та набратися сил перед початком нового етапу навчання.

Шановні вчителі, дякую  Вам за самовіддану працю, невтомний творчий пошук, за турботу і знання, які ви віддавали своїм вихованцям.

Сердечно дякую батькам, за порозуміння і допомогу вчителям у навчанні дітей.

Вітаю всіх школярів Меджибізької громади із закінченням навчального року. І як би складно сьогодні не було, ми бажаємо Вам бути щасливими та світлими людьми, гідними українцями, які будуть жити у незалежній мирній державі, відбудовувати її та берегти від ворогів.