Останній дзвоник сьогодні пролунав для учнів Меджибізької громади

Дата: 01.06.2022 14:52

31 травня свята останнього дзвонику відбулися в семи закладах загальної середньої освіти Меджибізької селищної ради, в яких здобувають знання 683 учнів.

Цього року завершили навчання 25 одинадцятикласників та 64 дев’ятикласників по громаді. Щоправда, останній дзвоник, як і саме навчання, відбувся дистанційно.

Незважаючи на те, що останній дзвоник проходить онлайн, це все приємно, це хвилююче, це сльози на очах і у вчителів, і у дітей.

Із завершенням навчального року педагогів, дітей та їх батьків привітав селищий голова Олександр ТКАЧ, який зазначив що, має велику надію, що у вересні діти підуть до садочків та шкіл. А випускники зможуть спокійно обрати навчальний заклад у містах. Побажав учням та вчителям добре відпочити та набратися сил перед початком нового етапу навчання та подякував батькам, за порозуміння і допомогу у навчанні дітей.

У теплій, родинній атмосфері проходили заходи по закладах: були підведені підсумки роботи за навчальний рік, нагороджені грамотами переможці олімпіад, конкурсів та змагань.

Мелодія останнього дзвоника сповістила учням про завершення навчального року, попереду на всіх чекають канікули та відпочинок. А для випускників це свято було в останній раз.

Шановні випускники! Це справжне, і тільки ваше свято. Нехай не перше, але дуже значне. Останній дзвінок зовсім не означає, що Вам більше не доведеться брати участь у шкільному житті, адже випускник дорослішає. У нього колись буде і своя сім’я. Буде чудова нагода розповідати про цю подію своїм дітям, а головне ще й ще раз брати участь в останньому дзвонику - скільки душа забажає. Удачі Вам і нехай цей останній дзвінок стане одним з найприємніших спогадів!